Статті

 • Водостійка фанера: особливості вибору Водостійка фанера: особливості вибору

  Сьогодні, в еру нововведень та сучасних технологій на ринку представлений широкий асортимент вибору будматеріалів. Що стосується матеріалу для підлогових покриттів, то одним з найпопулярніших є фанера - вона використовується в каркасному будівництві, у виробництві машин та інших сферах.

 • Як обрати якісний ламінат? Як обрати якісний ламінат?

  В облаштуванні будинку підлога відіграє величезне значення - рівна та надійна підлога - запорука тепла і комфорту. Серед широкого розмаїття підлогових покриттів існують різні варіанти: дорогі й дешеві, натуральні та штучні, плиткові та рулонні, м'які та тверді.

 • Художній паркет в інтер'єрі Художній паркет в інтер'єрі

   Сьогодні, у світі, повному нововведень, де кожен день на ринку представляється новий вдосконалений товар, кожна цінуюча себе людина бажає надати своєму інтер'єру будинку якоїсь родзинки, яка буде так званою «візитною карткою». У таких випадках часто вибирають дизайнерські меблі, замовляють ексклюзивні двері, або ж відрізняються вибором підлогового покриття.

 • Штучний паркет як традиційне підлогове покриття Штучний паркет як традиційне підлогове покриття

  Настелений в кімнатах паркет, його багатий та естетичний зовнішній вигляд завжди вважався ознакою добробуту, вищої касти населення. Все тому, що паркет відразу додає будинку величі, затишку та природної теплоти.

 • Види паркетної хімії Види паркетної хімії

  Підлога - один з найголовніших елементів приміщення - вона повинна протистояти фізичним діям та перепадам вологості. Паркет вважається найнадійнішим матеріалом з усіх підлогових покриттів, але для того, щоб зберегти його первозданний вигляд потрібно ознайомитися з паркетною хімією в усьому її розмаїтті, щоб вибрати матеріал, який підходить саме для Вашої підлоги.

 • Художній паркет Художній паркет

  Це ексклюзивний елемент в дизайні інтер'єру, який виготовляють в заводських умовах, а в торговельну мережу його постачають у вигляді набору готових модулів у комплекті зі схемою монтажу.

Дякуємо, ваш запит буде розглянутo найближчим часом!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ім'я

Поле не заповнене

E-mail

Поле не заповнене

Телефон

Поле не заповнене

Повідомлення

Количество м2

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Місто