Гарантована ЗНИЖКА за промокодом: ARBOR2021

Встановлення інженерної дошки

Ваш вибір зупинився на інженерній дошці? І це зрозуміло, адже, окрім свого натурального вигляду, вона має безліч переваг. Завдяки своїй багатошаровій структурі інженерна дошка наділена високим рівнем вологостійкості, міцності, стійкості до перепаду температур та деформації.

Інженерну паркетну дошку можна укладати по-різному, утворюючи той візерунок, який найбільш приваблює вас та підходить до вашого інтер’єру.

Інженерна дошка у Львові: способи укладання

  • Палуба
    Дошки розміщені паралельно між собою з певним зсувом: 1/2 довжини, 1/3 довжини або ж хаотично.

  • Англійська ялинка
    Дошки розміщені перпендикулярно одна до одної (тобто під кутом 90 градусів).

  • Французька ялинка
    Дошки укладають під кутом 30, 45 або 60 градусів одна до одної.

Незалежно від того, який спосіб укладання інженерної дошки ви оберете для себе: палубою, англійською ялинкою чи французькою ялинкою – дуже важливо професійно її встановити. Це не тільки підсилить всі переваги інженерної дошки, а ще й гарантуватиме тривалість експлуатації такого підлогового покриття.

Встановити інженерну дошку у Львові

А зараз детальніше розглянемо, на що потрібно звернути уваги при встановленні інженерної дошки. Суттєва перевага полягає в тому, що інженерну дошку можна встановлювати прямо на стяжку без фанерного настилу, адже, нагадаємо, що до її структури уже входить фанера. Але, що важливо, основа має обов’язково бути рівною та сухою. Встановлювати інженерну дошку варто на якісний клей (однокомпонентний або ж двокомпонентний). Такий спосіб укладання забезпечить високий рівень шумоізоляції. Дошки з’єднують між собою за допомогою замкової системи «шип-паз».

Якщо якісно та правильно встановити інженерну дошку, то результат просто перевершить всі очікування. Ви отримаєте не тільки сучасний дизайн, але й довготривалу та міцну підлогу. Дійсно, підлогове покриття з інженерної дошки може служити роками, а в разі серйозних пошкоджень не доведеться повністю змінювати підлогу. Інженерна дошка піддається циклюванню, а також її можна покривати лаком, та ще й не один раз. Погодьтеся, це значно продовжує термін експлуатації цього типу підлогового покриття.

Купити інженерну дошку у Львові

В нашому магазині можна не лише купити інженерну дошку за прийнятною ціною, але й скористатися послугою встановлення інженерної дошки у Львові. Це буде швидко та якісно! Наші фахівці допоможуть вам підібрати підходящий дизайн, колір та розміри, які би гармоніювали з інтер’єром вашого приміщення. Ми гарантуємо лише якісне та професійне укладання інженерної дошки, а також встановлення палубою, англійською ялинкою та французькою ялинкою.

Дякуємо, ваш запит буде розглянутo найближчим часом!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ім'я

Поле не заповнене

E-mail

Поле не заповнене

Телефон

Поле не заповнене

Повідомлення

Количество м2

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Місто