Гарантована ЗНИЖКА за промокодом: ARBOR2021

Встановлення масивної дошки

Масивна дошка повністю виготовлена з цінних порід деревини, як-от дуб, ясен, горіх, бук тощо. Це надає їй натурального та благородного вигляду з неповторними текстурами та неабиякої міцності. Що дуже важливо, до складу масивної дошки не входять жодні шкідливі речовини, тому можна не хвилюватися за своє здоров’я та здоров’я рідних.

Якщо все ще вагаєтесь стосовно того, купити масивну дошку у Львові чи ні, то відповідь є очевидною! Звичайно, купувати. Навряд чи якесь підлогове покриття може прослужити довше, аніж масивна дошка.

Можливі розміри масивної дошки:

 • Довжина – 300-2000 мм
 • Ширина – 90-200 мм
 • Товщина – 15-22 мм

Купити масивну дошку у Львові

Шукаєте, де купити масивну дошку? В нашому магазині «Arbor» ми пропонуємо широкий вибір дизайну, кольорів, текстур масивної дошки. Ми обов’язково допоможемо вам підібрати саме те, що вам і потрібно. Крім того, ми розповімо детальніше про цей тип підлогового покриття, аби у вас не залишилося жодних запитань. А найголовніше – ціни в нас адекватні та приємні, тому не зволікайте! Оберіть свою ідеальну підлогу разом з нами!

Встановити масивну дошку у Львові

Якщо ви не на 100% впевнені в тому, що здатні правильно встановити масивну дошку, то найкраще зробити одне – звернутися до фахівців. Завдяки багатому досвіду наші майстри знають тонкощі під час укладання масивної дошки. Це підлогове покриття все-таки виготовлене з натуральної деревини, тому жодних вологих робіт при встановленні! Треба ретельно пересвідчитися, що стяжка повністю рівна та суха, адже це напряму впливає на службу масивної дошки в подальшому. Наші фахівці неодмінно врахують цей та інші ключові аспекти. Все заради того, аби ви були задоволені своєю новою підлогою на всі 100 %.

Способи укладання масивної дошки:

 • Палуба
  Дошки розміщені паралельно між собою з певним зсувом: 1/2 довжини, 1/3 довжини або ж хаотично.

 • Англійська ялинка
  Дошки розміщенні перпендикулярно одна до одної (тобто під кутом 90 градусів).

 • Французька ялинка
  Дошки укладають під кутом 30, 45 або 60 градусів одна до одної.

Встановлення масивної дошки палубою, англійською ялинкою чи французькою ялинкою завжди супроводжується якісним та ретельним підходом наших фахівців. В результаті ви отримаєте міцну довговічну підлогу з високим рівнем тепло- та шумоізоляції. А ціни вас приємно здивують. Чекаємо на вас!

Дякуємо, ваш запит буде розглянутo найближчим часом!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ім'я

Поле не заповнене

E-mail

Поле не заповнене

Телефон

Поле не заповнене

Повідомлення

Количество м2

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Місто