Гарантована ЗНИЖКА за промокодом: ARBOR2021

Встановлення штучного паркету

Підлога з натурального дерева завжди додає якогось затишку будь-якій оселі. Ми пропонуємо вам штучний паркет з таких цінних порід дерева, як-от дуб, бук, ясен, клен, горіх, граб, мербау, ебен тощо. Хоч властивості цих видів деревини дещо відрізняються, та паркет є надійним, міцним та довготривалим підлоговим покриттям.

Паркет у Львові: сорти

Ми працюємо з основними видами сортів паркету:

 • Селект
  Цей сорт не має конкретного візерунку. Без сучків та будь-яких дефектів.

 • Натур
  Цей сорт може мати незначні сучки, а також він вирізняється різною текстурою та кольорами.

 • Рустик
  Цей сорт має велику кількість сучків, тріщин та ті інших реставрованих дефектів. Крім того, волокна розміщені хаотично.

Способи укладання паркету у Львові

На відміну від масивної дошки, паркет випускається в різних розмірах, а це значно спрощує встановлення паркету в невеликих приміщеннях або ж при складному плануванні.

За допомогою паркету можна створювати доволі різні малюнки на вашій підлозі. Хочете, аби ваша підлога виглядала стильно та не так, як у всіх? Ми допоможемо вам у цьому! Залежно від ваших вподобань ми пропонуємо різні типи укладання штучного паркету, а саме:

 • укладання прямою палубою та зміщеною палубою
 • укладання ялинкою та подвійною ялинкою
 • укладання квадратом та неповним квадратом
 • укладання плетінкою та потрійною плетінкою
 • художнє укладання штучного паркету

Купити паркет у Львові

Не знаєте, як вибрати паркет у Львові? Не біда! Звертайтеся до нас: ми розкажемо все необхідне та допоможемо підібрати найкращий для вас варіант. А ще підкажемо, який клей варто обрати для встановлення паркету. Ціна на паркет у нас дуже доступна. Приходьте та переконайтеся в цьому самі.

Встановити паркет у Львові

Задля того, аби ваше підлогове покриття було якісним та служило роками, необхідно знати всі тонкощі штучного паркету та роботи з ним. Насамперед радимо перед укладанням паркету розпакувати його за 3-4 доби до встановлення: таким чином вологість приміщення та самого паркету збалансуються. Встановлювати паркет потрібно на суху стяжку, адже від цього залежить стан підлоги в експлуатації.

У нас ви можете замовити послугу встановлення паркету. Ціна буде варіюватися від обсягу необхідних робіт. Ми укладаємо штучний паркет на різні основи, серед яких бетонна стяжка, фанера, «чорнова» підлога з дерева. Разом з нами ви будете певні в тому, що ґрунтовка стяжки, укладання фанери, шліфування фанери та встановлення паркету у Львові будуть вирізнятися виключно високою якістю.

Маєте цікаві ідеї стосовно вашої підлоги? Ми допоможемо вам їх втілити якнайкраще та якнайшвидше. Якісно встановити паркет у Львові – тепер не проблема. Ми знаємося на всіх особливостях щодо роботи зі штучним паркетом, незалежно від способу його укладання.

Дякуємо, ваш запит буде розглянутo найближчим часом!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ім'я

Поле не заповнене

E-mail

Поле не заповнене

Телефон

Поле не заповнене

Повідомлення

Количество м2

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Місто