Гарантована ЗНИЖКА за промокодом: ARBOR2021

Встановлення модульного паркету

Модульний (художній) паркет в першу чергу використовують для декору підлоги. За допомогою модульного паркету можна створити складний дизайнерський малюнок та мозаїчну композицію з додаванням різних візерунків. Для цього потрібно правильно скласти між собою підготовлені модулі.

Верхній шар модульного паркету зазвичай виготовлений з дуба, горіха або ясена, а нижній – з більш бюджетного матеріалу.

Способи укладання модульного паркету 

  • укладання сотами (дуб)
  • укладання сотами (димчастий дуб)
  • укладання лотосом
  • укладання японською вишнею
  • укладання піоновидною трояндою
  • укладання плетінкою

Купити модульний паркет у Львові

Ціна на модульний паркет у Львові залежить породи дерева, з якого він виготовлений, розмірів, складності обраного малюнка та типу обробки. Проте ми допоможемо вам зробити правильний вибір, аби такий тип підлогового покриття виглядав максимально виграшно у вашій домівці. Купити модульний паркет за вигідною ціною можна у нас.

Крім того, у нашому салоні «Arbor» ми пропонуємо ще покрити модульний паркет лаком, маслом, воском, а також заламінувати або запатинувати його. За рахунок таких декоративних способів ваша підлога буде мати кращий та цікавіший вигляд.

Чи складно встановити модульний паркет у Львові?

Завдяки замковій системі «шип-паз» встановити модульний паркет не є складно. Але оскільки в процесі встановлення необхідно скласти певний малюнок, іноді з багатьма різними вставками, то тут потрібна пильність та обережність. Тому в будь-якому разі краще довірити встановлення підлоги досвідченим майстрам. Це зекономить ваш час та збереже нерви.

Важливо встановити модульний паркет правильно та якісно, адже це гарантує стійкість вашої підлоги до різних навантажень, коливань температури та вологості у приміщенні.

Для встановлення модульного паркету потрібно ретельно підготувати основу (вона має бути рівною, висушеною та чистою), нанести однокомпонентний чи двокомпонентний клей та обережно укладати модулі паркету. Після цього підлогу шліфують та обробляють обраним декоративним способом (покриття лаком, маслом, воском, ламінування, патинування).

Хочете мати унікальну на вигляд підлогу, але не знаєте, який малюнок краще підкреслить ваш інтер’єр? Ми допоможемо прийняти правильне рішення, а також якісно встановимо модульний паркет у вашій оселі!

Дякуємо, ваш запит буде розглянутo найближчим часом!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ім'я

Поле не заповнене

E-mail

Поле не заповнене

Телефон

Поле не заповнене

Повідомлення

Количество м2

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Місто