Статті

 • Quick Step Quick Step

   

 • Інженерна Дошка Інженерна Дошка

  Інженерна паркетна дошка - складається з двох шарів : верхній - дубова , горіхова або ясинева поверхня (3-6 мм), а нижній - багатошарова березова фанера (9-15 мм) . Вважається найбільш стійким та геометрично стабільним підлоговим покриттям ,порівнянно з масивною паркетною дошкою , практично не реагує на перепади температури і вологості .   Це ідеальний варіант для підлогового опалення   Володіє хорошими теплопровідними властивостями   Зберігає свою геометрію навіть при зміні температури та вологи   Має високу стабільність у порівнянні з іншими різновидами паркетної дошки   Під час укладки до основи забезпечує ідеальне прилягання до стяжки    

 • Водостійка фанера: особливості вибору Водостійка фанера: особливості вибору

  Сьогодні, в еру нововведень та сучасних технологій на ринку представлений широкий асортимент вибору будматеріалів. Що стосується матеріалу для підлогових покриттів, то одним з найпопулярніших є фанера - вона використовується в каркасному будівництві, у виробництві машин та інших сферах.

 • Як обрати якісний ламінат? Як обрати якісний ламінат?

  В облаштуванні будинку підлога відіграє величезне значення - рівна та надійна підлога - запорука тепла і комфорту. Серед широкого розмаїття підлогових покриттів існують різні варіанти: дорогі й дешеві, натуральні та штучні, плиткові та рулонні, м'які та тверді.

 • Художній паркет в інтер'єрі Художній паркет в інтер'єрі

   Сьогодні, у світі, повному нововведень, де кожен день на ринку представляється новий вдосконалений товар, кожна цінуюча себе людина бажає надати своєму інтер'єру будинку якоїсь родзинки, яка буде так званою «візитною карткою». У таких випадках часто вибирають дизайнерські меблі, замовляють ексклюзивні двері, або ж відрізняються вибором підлогового покриття.

 • Штучний паркет як традиційне підлогове покриття Штучний паркет як традиційне підлогове покриття

  Настелений в кімнатах паркет, його багатий та естетичний зовнішній вигляд завжди вважався ознакою добробуту, вищої касти населення. Все тому, що паркет відразу додає будинку величі, затишку та природної теплоти.

Дякуємо, ваш запит буде розглянутo найближчим часом!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ім'я

Поле не заповнене

E-mail

Поле не заповнене

Телефон

Поле не заповнене

Повідомлення

Количество м2

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Місто