Гарантована ЗНИЖКА за промокодом: ARBOR2021

Статті

 • Купити і встановити ламінат Quick-Step у Львові

  Чим ламінат Quick-Step відрізняється від інших? - Ламінат Квік-Степ: Переваги, Характеристики, Колекції. Купити та встановити ламінат Quick-Step дешево у Львові (салон паркету “Arbor”).

 • Купити та встановити вініл Quick-Step у Львові

  Вініл зараз користується популярністю попри те, що він є штучним підлоговим покриттям. Адже характеристики та переваги вінілу Quick-Step таки вражають.

 • Купити і встановити модульний паркет у Львові Купити і встановити модульний паркет у Львові

  Модульний (художній) паркет в першу чергу використовують для декору підлоги. За допомогою модульного паркету можна створити складний дизайнерський малюнок та мозаїчну композицію з додаванням різних візерунків. Модульний паркет Львів: Переваги, Способи укладання...

 • Купити та встановити інженерну дошку дуб у Львові Купити та встановити інженерну дошку дуб у Львові

  Інженерна дошка має безліч переваг, які сильно відрізняють цей тип підлогового покриття серед інших. Купити і встановити інженерну дошку з дуба недорого у Львові можна в нашому магазині паркету Arbor.

 • Quick Step Quick Step

   

 • Інженерна Дошка Інженерна Дошка

  Інженерна паркетна дошка - складається з двох шарів : верхній - дубова , горіхова або ясинева поверхня (3-6 мм), а нижній - багатошарова березова фанера (9-15 мм) . Вважається найбільш стійким та геометрично стабільним підлоговим покриттям ,порівнянно з масивною паркетною дошкою , практично не реагує на перепади температури і вологості .   Це ідеальний варіант для підлогового опалення   Володіє хорошими теплопровідними властивостями   Зберігає свою геометрію навіть при зміні температури та вологи   Має високу стабільність у порівнянні з іншими різновидами паркетної дошки   Під час укладки до основи забезпечує ідеальне прилягання до стяжки    

Дякуємо, ваш запит буде розглянутo найближчим часом!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ім'я

Поле не заповнене

E-mail

Поле не заповнене

Телефон

Поле не заповнене

Повідомлення

Количество м2

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Місто