Гарантована ЗНИЖКА за промокодом: ARBOR2021

Статті

 • Паркетна дошка у Львові Паркетна дошка у Львові

  Завдяки своєму натуральному вигляду та довговічності паркетна дошка була і є улюбленицею шукачів ідеального підлогового покриття. Вона є безпечною та екологічною.

 • Тришарова паркетна дошка для підлоги Тришарова паркетна дошка для підлоги

  З-поміж усіх видів підлогового покриття, люди часто надають перевагу саме тришаровій паркетній дошці. Натуральна на вигляд підлога завжди вабить погляди жителів та гостей. А крім цього, підлогове покриття з тришарової паркетної дошки вважається найбільш довговічним покриттям.

 • Види паркетної дошки: Масивна, Інженерна, Тришарова Види паркетної дошки: Масивна, Інженерна, Тришарова

  Паркетна дошка завжди користувалася попитом серед наших покупців, однак далеко не всі можуть впевнено сказати, яка саме паркетна дошка їм потрібна. Розглянемо всі 3 види паркетної дошки детальніше, адже це допоможе вам зробити найкращий вибір для кожної з кімнат.

 • Художній паркет з каменем Художній паркет з каменем

  Модулі паркету можуть містити вставки з металу та каменю. Паркет зі вставками з каменю є чудовою альтернативою звичайному художньому паркету.

 • Художній паркет з металом Художній паркет з металом

  З метою надати модульному паркету неповторного дизайну, проводиться інкрустація паркету металом. Паркет зі вставками з металу – чудове доповнення до інтер’єру.

 • Купити і встановити ламінат Quick-Step у Львові

  Чим ламінат Quick-Step відрізняється від інших? - Ламінат Квік-Степ: Переваги, Характеристики, Колекції. Купити та встановити ламінат Quick-Step дешево у Львові (салон паркету “Arbor”).

Дякуємо, ваш запит буде розглянутo найближчим часом!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ім'я

Поле не заповнене

E-mail

Поле не заповнене

Телефон

Поле не заповнене

Повідомлення

Количество м2

Ваше ім'я

E-mail

Телефон

Місто